Publikohet VIDEO qe po ‘thyen’ rrjetin/ SULMOHET nga jashte, me sende te forta, shtepia e Big Brother Vip

Shtepia e Big Brother Vip eshte sulmuar me gure.

Episodi i rende ka ndodhur ne oret e vona te mbremjes se djeshme, teksa disa prej banoreve kane qene duke biseduar me njeri-tjetrin jashte ne oborrin e shtepise, jane degjuar disa zhurma, ndersa me pas kane qene banoret, te cilet kane konstatuar se ndaj tyre po hidhen sende te forta dhe gure.

Ne rrjetet sociale jane publikuar video te ndryshme nga momenti kur banoret shqetesohen sepse drejt tyre hidhen gure e sende te forta.

Ende nuk dihen autoret e ketij sulmi, ndersa spektakli vazhdon me ritme te forta, ku ditet e fundit ka pasur nje sere debatesh te ashpra mes banoreve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.