Cfare po ndodh mes tyre?/ Puthje dhe perqafime, dy ish konkurrentet e BigBrotherVip kapen mat ne rruge …

Kengetarja Sheila Haxhiraj dhe modeli e sportisti Kledi Hysa jane ish-banoret e “Big Brother Vip”, te cilet e mbyllen shpejt rrugetimin e tyre.

Pavaresisht daljes nga shtepia me e famshme ata kane qene shpesh te ftuar ne live show apo “Fan Club” per te diskutuar rreth rrjedhes se lojes se banoreve te mbetur.

Vecanerisht Sheila dhe Kledi duket se kane krijuar nje miqesi te mire, pasi pervec vendeve ku jane te ftuar se bashku, ata zhvillojne shpesh dhe “Instagram Live” ku diskutojne rreth polemikave ne shtepine me te famshme ne Shaiperi, apo hedhin foto bashke nga i njejti ambient.

Ata jane filmuar sebashku, ku duken shume te afert dhe duket se e shijojne pranine e njeri-tjetrit.

Nuk perjashtohet mundesia qe Kledi dhe Sheila mund te jene duke xhiruar ndonje klip apo duke bashkepunuar per dicka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *