Kim:Askush nuk është mbi ligji,mund të vraposh, po jo t’i fshihesh

 

Pas Ngjarjes se sotshme i menjehershem ka qen dhe reagimi i Ambaasadores Yuri Kim per ish deputetin nga rradhes e partise socialiste Lefter Koka i cili u perpoq duke iu shmangur politikes por jo Spak

Veprimet e SPAK-ut, sidomos këtë javë, tregojnë se askush nuk është mbi ligjin. Mund të vraposh, por nuk mund t’i fshihesh më ligjit. Reforma në drejtësi po jep rezultate konkrete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *