Përplasje mes Alibeaj dhe Gjekmarkaj/ Tani po e marr vesh. Ja ku po ta them edhe njëherë

Pas deklarates se kreut te Grupit Parlamentar te Partise Demokratike Enkelejd Alibeaj se PD do te kete kandidatet e saj ne zgjedhjet e vitit 2023, vjen reagimi nga njje grup deputetesh demokrate.

“Nuk e kam pare intervisten! Tani po e marr vesh. Pa e degjuar s’dua te komentoj. Vetem me kandidat te perbashket opozita ka shanse reale gare. Por nuk e di te jete mbledhur grupi parlamentar dhe te jene marre vendime, si i vetmi institucion qe e ka kete tager ne kushtet ku jemi.”, tha Gjekmarkaj per “News24”.