Berisha shkon ne seline blu/ Lulzim Basha i ngre KURTHIN qe nuk e kishte imagjinuar…

Ish-kryeministri Sali Berisha eshte futur me anetaret e Komisionit e Rithemelimit te PD ne seline blu. Berisha tha per mediat se do te zhvillojne nje mbledhje.

Mirepo, duket se nuk po gjejne nje salle per te zhvilluar mbledhjen e tyre.

“I ka marre te gjithe karriget ne zyren e tij se nuk i mjafton karriga e vet”, tha Berisha.

Kryedemokrati Lulzim Basha ndodhet ne zyren e tij me anetaret e kryesise se PD-se dhe po zhvillon nje mbledhje, nderkohe qe ish-kryeministri Sali Berisha ka hyre bashke me anetaret e Komisionit per Rithemelimin e Partise Demokratike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *