Lorenc Vangjeli bën deklaratën e fortë: Në shtator lëvizje spektakolare e Berishës dhe Ramës


Analisti Lorenc Vangjeli, ka folur mbremjen e djeshme ne nje emision televiziv, lidhur me situaten politike ne Shqiperi dhe levizjen e Sali Berishes.

Vangjeli tha se Berisha ne shtator, do te beje nje “levizje surprize” qe do ti lere te gjithe “pa tekst”.

Por Vangjeli nuk shpjegoi konkretisht per çfare behet fjale.

“Mendoj se Berisha, do te beje nje levizje surprize ne shtator.

Ne shtator pritet zbritja ne fushe e dikujt tjeter. Per kohezionin e opozites qe vjen edhe Meta.

Mund te kemi nje levizje spektakolare te Berishes, qe do ti lere te gjithe pa fjale dhe tekst, perfshire edhe Edi Ramen”, tha Vangjeli.

Tani te presim shtatorin dhe te shohim se çfare na ka rezervuar Doktori.