Julian Deda: E tmerruam Edi Ramën, tani jam gati të sfidoj Veliajn për Bashkinë e Tiranës

Ndërsa më pas tregon se do të mobilizohet për të sfiduar Erion Veliajn, i cili ka deklaruar se do të rikandidojë për të fituar mandatin e tretë si kryebashkiak i Tiranës.

“Erion fiku paska thene “po” per te rikandiduar per Tiranen. Nuk ngopet ky njeri.

Duhet me i ndez motorrat me e parandalu kete te keqe”, shkruan Deda.

Kujtojmë që disa kohë më parë, aktori ka deklaruar se kërkon të kandidojë për t’u bërë kryetar i Bashkisë së Tiranës.

Dhe nuk ëshstë çudi që të kandidojë, duke parë miqësinë e ngushtë me djalin e Sali Berishës, Shkëlzen Berisha, me të cilin u shfaq edhe në protestën e 7 korrikut.