Deklaratë e fortë e Sali Berishës: 7 korriku është vetëm fillimi Edvin Rama. Fjala është fjalë


Ish kryeministri Sali Berisha ka bere nje deklarate te forte per kryeministrin Edi Rama, te cilin e quajti “pe’ng” te ish drejtorit te Pergjithshem te Policise Ardi Veliu.

Berisha paralajmeroi kryeministrin gjithashtu se protesta e 7 korrikut “eshte vetem fillimi”

Sali Berisha: Edi Rama eshte pe’ng i Ardi Veliut se Ardi Veliu di shume gjera per Edi Ramen ndaj nuk e shkarkon dot ate.

Edi Rames i them qe ky eshte vetem fillimi. Edvin 7 korriku eshte vetem fillimi te garantoj dhe dije mire se fjala ime eshte fjale.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *