A do pranoje ftesën nga Edi Rama? Ja si përgjigjet Agron Duka për rikthimin në PS

Agron Duka ka dhene sinjale se do te garoje i vetem ne zgjedhje me siglen e partise qe drejton, PAA.

I ftuar ne emisionin “Te Paekspozuarit”, Duka tha se partia e tij eshte demtuar duke u futur ne listen e PD dhe se tani kjo do te ndryshoje.

I pyetur nese do te pranonte bashkepunim me Edi Ramen, Duka tha se nuk do ta pranonte.

Pjese nga biseda:

Ylli Rakipi: Po sikur Edi Rama te thote na duhet Agroni. Se ti ke qene dikur aty ne PS. Po ju thirri ky?

Agron Duka: Nuk eshte pune pazaresh.

Ylli Rakipi: A do te shkosh po te thirri?

Agron Duka: Nuk do vete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.