Ylli Manjani bën kthesë të papritur: Hallall e paç o Edi Rama!


Ylli Manjani mesa duket eshte dorezuar perballe Edi Rames qe ne mandatin e trete gezon mbeshtetje te madhe popullore.

Ish-ministri i LSI-se i deshperuar dhe i dorezuar informon popullin se haj’duti nuk eshte tek opozita e Sali Berishes cila eshte e bere “cope e çike”.

“Nje popull qe ja rrit çmimet dhe pret te protestoje opozita per te nuk ka asnje lidhje me demokracine. Kemi nje prob’lem me te madh: Qeveria na ka fute doren ne xhep, nderkohe qe haj’dutin e kerkojme te Opozita!

Nuk ka asnje shprese… Ne daç te na vije hidhet, ne daç tharte. Kjo eshte gjendja ku jemi. Bravo te qofte o Ed Rama! E paç hallall ket vend! Çifligun tend e ke! Dhe e meriton sepse ke marre vota”, shkruan Manjani i dorezuar.
Leave a Reply

Your email address will not be published.