Krisje raportesh mes Metës dhe Berishës? Kreu i PD “hap zemrën”: E vetmja qejfmbetje …

Pas një takimi të zhvilluar këtë të martë me biznesin e vogël kreu i PD, Sali Beisha ka dhënë një deklaratë për mediat.

Berisha foli edhe për përplasjet me Presidentin Meta lidhur me dekretin e lirimit nga detyra të Bajram Begajt.Presidenti Ilir Meta tha që nuk ka krisje me ju po ju keni krisje me të?

Sali Berisha: Jo, jo, asnjë asnjë të vetme. Të vetmen qejf mbetje që kam do doja të kishte shtyrë në raundin e pestë zgjedhjen e Presidentit dhe shanset për një dështim të raundit të pestë nuk ishin të vogla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.