Aktori Çun Lajçi flet krah Sali Berishës: Je nderi kombit. Ramë Ballkani s’ka ça i duhet kurrkujt

Aktori, muzikanti dhe aktivisti i njohur Çun Lajçi postoi ne faqen e tij ne Facebook nje foto me liderin demokrat, Sali Berisha.
Lajçi shkruan se nuk ka dhe nuk do te kete opozitarizem pa Sali Berishen.

“Non grat a nonde karat, s’di, por pa Berishen, opozitarizem s’ka, e s’ka me pase!

E di se kan me m’sha, se kur e postova foton me Ibrahimin, Hashimin e Ramushin, ma shkokluen nanen n’vorr!

Me Albini s’jam fotografu kurre, e s’po kan ku me m’kape, prandaj e postova foton me Sal Kapetanin hahahah!

Me qesi far Ali Bejash e me Rame Ballkanin, ka mu ba promaje n’tana anet, e s’ka me na ardhe era as dardha kendej as portokaj andej!

Ky Abazoviqi, po e thitheka cicen hala. Hajt se rritet”, shkruan ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.