Të gjithë sytë nga ATA/ Ambasadorja Y. Kim takim kokë më kokë me Ministra dhe Deputetë


Ambasadorja e SHBA ne Tirane, Yuri Kim eshte fotografuar nga paparazzi ne kafe me deputetet e Partise Socialiste.

Yuri Kim shihet ne nje kafe ne ambient te jashtem me Mimi Kodhelin, ministren Belinda Balluku, Elisa Spiropali, Niko Peleshi, Blendi Klosi.

Ata jane fotografuar teksa shihen duke konsumuar kafe. Nuk dihet nese takimi i ambasadores me ministrat dhe deputetet e PS ishte miqesore, apo nje takim pune.
Leave a Reply

Your email address will not be published.