Kokalari bën deklaratë të bujshme: Grida Duma të nxirret zvarrë nga zyra. Lidhja me Soros


Nùk ka mùnguar edhe komenti i befasishem nga aktivistja e djathte Evi Kokalari, e ftuar ne emisionin Çim Peka Live, foli per zhvillimet ne PD.

Kokalari u shpreh se Grida Duma nuk duhet te jete deputete dhe se ajo duhet nxjerre zv.arre nga PD, sepse po àallet me demokratet e shqiptaret.

Jane 5-6 vete qe bejne loje te shemtuar dhe flasin per nje parti, qe nuk eshte e tyre, por eshte e gjithe anatereve te Partise Demokratike.

Demokratet jane te entuziazmuar kur flet Sali Berisha. Ne thelb, PD po shkàterrohet nga Soros, sepse Soros ka punuar per te shka.terruar opoziten e vendit ne Shqiperi.

Per Grida Dumën, nuk duhet te jete deputete. Ajo duhet nxjerre zvàrre nga zyra, sepse po luan me ne te gjithe”, u shpreh Kokalari.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *