Ibsen Elezi merr vrull dhe sfidon hapur Berishën: Hajde dhe tregoju shqiptarëve që je …


Ibsen Elezi gjate nje interviste ka sfiduar Sali Berishen duke i kerkuar nje debat publik dhe duke u shprehur se Berisha do u tregonin shqiptareve dhe demokrateve se kush eshte me i mire me ane te ketij debati.

“E kam bere kerkesen edhe me shkrese zyrtare. Nuk e kam ftuar por i kam thene te mbaj premtimin per te bere primare dhe te mos gen’jeje demokratet. Debati eshte detyrim ne demokraci. Berishes i them hajde ne debat dhe tregoju demokrateve dhe shqiptareve qe je me i zoti se une”.
Leave a Reply

Your email address will not be published.