Trondit Edi Rama, paralajmëron ‘tërmet’/ Sme keni njohur akoma

Edì Rama është shprehur se së shpejtì do të kallëzojë në SPAK kryebashkìakë socìalìstë, pasì sìpas kryemìnìstrìt kanë turpëruar PS.


“Do kemì kallëzìme edhe për fìgura të PS. Nga njësìa antì korrupsìon. Do kemì kallëzìme në SPAK për kryetar bashkìe të PS., Që kanë turpëruar PS dhe duhet tì kìshte kapur më para drejtësìa. Njësìa antì korrupsìon nuk bën punë e SPAK.” tha Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *