Sali Berisha: Do ju flas për marrëveshjen Rama-Basha në Dhërmi.


Ish-kryeministri Sali Berisha ka refuzuar te flase per marreveshjen qe doli ne media mes Edi Rames dhe Lulzim Bashes. Gjate nje konference per mediat, teksa u pyet per marreveshjen, Berisha tha se sot do te fokusohet vetem te Kuvendi i PD-se, ndersa per çeshtjet e tjera do te flase te premten.

Pyetje: Nje nate me pare jane bere deklarata per nje marreveshje mes Rames dhe Bashes ne Dhermi, mendoni ju se ka nje marreveshje te tille?

Sali Berisha: A mund te qendrojme tek Kuvendi dhe tek keto çeshtje, shpresoj qe te premten te jemi me ju per te gjitha çeshtjet e tjera.
Leave a Reply

Your email address will not be published.