Evi Kokalari përp’laset me Taulant Ballën/ Plehrat ngelen plehra. Po vijmë për ju!


Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari ka sulmuar permes nje postimi ne rrjetet sociale kreun e grupit parlamentar te PS-se, Taulant Ballen pas reagimit qe ai beri per rrezimin e Sali Berishes ne Kuvendin Kombetar.

Kokalari e paralajmeron se Berisha dhe beshtetesit e tij do te rikthehen per te rrezuar PS-se nga pushteti.
“Dhe pleherat ngelen plehera Taulant. Fatkeqesisht dhe inceneratoret jane fant’azma thjeshte per perfitime financiare dhe s’ju heqim dot qafe… per momentin!

Ne do vijme per ju sidoqofte”, shkruan Kokalari.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *