Sali Berisha surprizohet nga Zonja Jozefina Topalli: Ja pse jam sot këtu!


Jozefina Topalli eshte nje figurat e Partise Demokratike e cila eshte rikthyer ne parti. Diten e sotme ajo do te marre pjese ne Kuvendin Kombetar te Partise Demokratike. Per gazetaret, jashte salles se Kongresit, ajo deklaroi se dita e sotme eshte kyçe per PD-ne. Po ashtu ajo u pyet per rikthimin ne parti, duke shtuar se nuk eshte nevoja qe te kete post per te bere beteja.

Duhet ti rikthehemi vlerave, sot eshte nje moment kyc kur PD te kthehet te vetja. Nuk eshte hera e pare qe eshte gjendur ne veshtiresi, nuk jemi terhequr. Dhe pa qene ne krye te PD njeriu duhet te gjeje forcen te thote te verteten. Nga eksperienca kam mesuar se nuk eshte nevoja te kesh karrige qe te besh beteja. Nuk ka dem me te madh se sa ta lesh vendin pa opozite, prandaj jam sot ketu.‘- tha Topalli.
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *