Gazetari e pyet për Grida Dumën, Zonja Topalli ja pret shkurt: Kush është se nuk e njoh


Ish kryetarja e Kuvendit te Shqiperise, Jozefina Topalli ka deklaruar se nuk e njeh kush eshte Grida Duma. Ish-numri dy i Partise Demokratike u pyet se cili ishte mendimi per Grida Dumen, nenkryetarja e PD-se qe dha doreheqjen se fundmi dhe kerkoi largimin e Bashes nga drejtimi i PD. Topalli tha qe nuk e njeh.

Nuk e njoh Grida Dumen. Kush eshte kjo” tha Topalli.

Topalli deklaroi se ne kete situate qe ndodhet PD vetem Sali Berisha mund te arrije te beje bashkimin e madh.

“Per kete situate qe ndodhet, vetem Berisha eshte ai qe mund te bashkoje dhe pajtoje PD-ne”, tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *