Reagimi EPIK i Stresit/ E detyrojnë LIVE të pohojë mbështetjen për Alibeajn, por ai bën gjestin

Reperi Arkimed Lusha i njohur si Stresi njihet per mbeshtetje qe ka ndaj liderit historik te Partise Demokratike, Sali Berisha. Reperi flet shpesh per ‘dashurine’ qe ka ndaj Berishes dhe qe i qendron besnik gjithmone. I ftuar ne ‘E diell’, Stresi mes mosperkrahjes ndaj Berishes dhe den imit ka zgjedhur kete te fundit, madje duke u veteofruar qe te marre den imin.

Nevina Shtylla: Thuaj qe Sali Berisha nuk eshte me i preferuari juaj ne PD dhe mbeshtet Enkelejd Alibeajn.

Stresi: Vetem me hidhni nje arke me veze

Nevina Shtylla: Ulu ulu, e morem vesh qarte

Stresi: Vetem kete qe se bej kurre

Raporti i ngushte qe ka reperi me liderin historik te Partise Demokratike, Sali Berisha lidhet me faktin qe babi i tij Sali Lusha ka qene truproje i Berishes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *