Berisha plas deklaraten qe nuk e kishte menduar, harron qe eshte ‘live’/ Shfaqet i hutuar…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dale pasditen e sotme me nje deklarate te jashtezakonshme permes se ciles iu ka bere thirrje gjihe demokrateve qe te marrin pjese ne Kuvendin qe do te mbahet neser ne stadiumin ‘Air Albania’.

Nje keshille Berisha kishte nder te tjera per demokratet edhe per delegatet: Moti ky eshte, ndaj duhet te vishen trashe qe te jene te pergatitur per cdo situate.

Sapo mbaroi mesazhin drejtuar demokrateve, ish-kryeministri nisi te fliste me stafin, duke thene se duhet ta perserisnin edhe nje here.

“Ta bejme edhe nje here, se thashe vishuni trashe”, tha Berisha, pasi harroi qe ishte ne transmetim te drejtperdrejte. Sinjali u nderpre dhe me pas u rikthye serish, por ish-kryeministri ishte ende i hutuar. “Po tani ca te bej?!”, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *