Berisha publikon VIDEON e “Mega-skandalit” te Rames. / Ja si i hedh Rama firmat për…..

Një tjetër zyrtar i lartë i mazhorancës pritet të bjerë në prangat e drejtësisë. Kjo me kerkese te SPAK . Deputeti socialist, Alqi Bllako akuzohet për mega-aferën e inceneratorëve dhe SPAK ka kërkuar autorizim për arrestimin e tij.

Por opozita po kërkon me ngulm që të arrestohet ai që është kreu i këtyre aferave të shumta, vetë kryeministri Edi Rama.

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha publikoi online një video pikante për ‘mënyrën’ se si i hedh firmat Edi Rama. “Momente tipike për narkosh_tetin,” shkruan Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published.