Edi Rama mbledh URGJENT grupin parlamentar të PS. zbulohet Motivi

Diten e sutme eshte mbledhur grupit parlamentar i PS-se. Per rreth nje ore ne Kryesine e Kuvendit socialistet kane zhvilluar mbledhjen e tyre ku i pranishem ishte edhe kryetari i Partise Socialiste Edi Rama I cili se bashku me antaret e tjere ka qene I pranishem duke diskutuar rreth çeshtjeve te ndryshme.

Sipas burimeve arsyeja e diskutimeve ka qene zhvillimet dhe diskutimet qe do te zhvillohen ne kuvend.
Gjithashtu fokusi i maxhorances ne kete kohe ka qene situata ne vend me rritjen e çmimeve si pasoje e luftes ne Ukraine si dhe pasojat qe eshte duke sjelle ne vendin tone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *