Edi Paloka paralajmeron Edi Ramen / Behu gati sepse po rikthehet ‘Makthi” yt me i madh….

Deputeti demokrat Edi Paloka ka reaguar me një postim në faqen e tij në Facebook pas largimit të Lulzim Bashës dhe komenteve të shumë analistëve të majtë që përkrahin kushtëzimin e ikjes së tij me tërheqjen e angazhimit të Sali Berishës.

“Sot po konfirmohet se “largimin” e Berishës në fakt e kërkon Rama! Mjafton të shihni se si po ngulmojnë gjithë ata që paguhen nga Rama në media”, shkruan Paloka. E kuptueshme është! Ai që më shumë se kushdo ka dhe duhet të ketë frikë nga rikthimi i Berishës, është pikërisht Rama!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *