Dorëheqja e Bashës, Gazment Bardhi shkon në seli: PD do të bashkohet kur…

Një ditë pas mbledhjes me strukturat e PD, që kulmuan me dorëheqjen e Lulzim Bashës nga drejtimi i partisë, Sekretari i Përgjithshëm i saj, Gazment Bardhi ka shkuar në seli. Ai ka folur shkurtimisht për mediat, pikërisht për dorëheqjen e ish-kryedemokratit Basha.

“PD bashkohet kur secili prej nesh, dhe anëtarët e pezulluar të grupit, kapërcejnë veten dhe mendojnë interesin e PD dhe të demokratëve”, tha Bardhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *