“Jam i gatshem te le mandatin”, Salianji ben deklaraten e papritur

Deputeti i PD Ervin Salianji u shpreh mbremjen e djeshme se eshte i gatshem te lere mandatin e deputetit, nese kjo do t’i vlente bashkimit dhe suksesit te partise.

Deklarata e Salianjit:

“Nésé vlén pér bashkim, jam gati ta lé mandatin. Uné kam mbajtur qéndrimé té forta pro Bashés. Nésé kam patur njé intérés ishté qé Basha té kishté suksés né PD sépsé kémi invéstuar té gjithé, por nuk ja dolém dot. Do ta shohim kété situaté késhtu apo do té shohim kush do té jété députét”, tha Salianji.

Leave a Reply

Your email address will not be published.