E papritur! Mbështetësja e Bashës godet Salianjin. Me parë goditi dhe znj. Kokalari

Deputeti i Partise Demokratike, Ervin Salianji eshte goditur sot me shpulle nga nje militante e PD-se!

Ervin Sa lianji eshte nje nga zerat kritik ndaj Bashes dhe ka kerkuar doreheqjen e tij.

Nderkohe qe sot gjate mbledhjes se Grupit te Partise Demokratike, Salianji mesohet se eshte goditur nga militantja e PD, e identifikuar nga Drita Lamaj.

Behet fjale per nje nga mbeshteteset e Bashes, Drita Lamajn, e cila me heret ka pasur edhe nje debat me Evi Kokalarin, mbeshtetesen e Berishes.

Nderkohe, ne salle ka pasur tensione, ku nga nervozizmi, Grida Duma ka thyer gotat e ndersa Basha ka ngritur zerin. Burime bejne me dije se kryetari I PD-se, Basha ka nderhyre pastaj per t’i ndare.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *