Ervin Saliani konfliktohet me Bashen. / Kush mendon se je ti, un ty te q**… Debati ka degraduar edhe ne…

Basha dhe Salianji kanë debatuar me tone të forta si dhe janë ngritur në këmbë, duke shkuar drejt konfrontimit fizik. Konflikt mes Lulzim Bashës dhe Ervin Salianjit gjatë mbledhjes së grupit parlamentar të PD.

Në përplasje janë përfshirë edhe disa nga mbështetësit e Lulzim Bashës, militantë të pranishëm në mbledhje.
Një prej tyre, Drita Lamaj mësohet se ka goditur me shpullë Salianjin.

Mbledhja e PD vijon me debate të ashpra. Grupi parlamentar i kërkon dorëheqjen Lulzim Bashës pas humbjes së turpshme në zgjedhjet e 6 marsit, ku PD doli forcë e tretë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.