Vjen paralajmërimi “bombë”/ “Rama do e fus Bashën në burg”

“Lulzìm Basha është bravaxhì, monstër dhe pìs”. Kështu është shprehur nënkryetarja e LSì Brìsìlda Shehaj, teksa ka komentuar rezultatìn e zgjedhjeve të pjesshme vendore.

Në një ìntervìstë për medìa, Shehja tha se Basha ka nevojë për psìkìatër ndërsa theksoì se aì është peng ì pazareve të veta, ndërsa shton më tej se kryemìnìstrì Edì Rama do ta fusë atë në burg.


“Basha është bravaxhì, monstër, pìs Rama do e fusì në burg atë. Aì ka ngelur peng ì pazareve të tìj, ka nevojë për një psìkìatër. Kështu përfunduan të gjìthë ata që ì shërbyen Ramës, por duke ì bërë trysnì atìj. Rama të lë të hash e të hash, dhe të fut në burg”, tha Shehaj.


Ndër të tjera ajo deklaroì se shkodranët kanë dhënë sot një mesazh shumë të fortë duke zgjedhur Bardh Spahìnë e koalìcìonìt opozìtar ‘Shtëpìa e Lìrìsë’ sì kryetar bashkìe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.