Shperthejne komentuesit ndaj BBV pasi Beatrix doli nje nder te preferuarat e publikut sipas produksionit: “A po talleni me ne … mashtruesa”

Perpara spektaklit te djeshem, ne nomonim per 3 ditet e shkuara ishin vetem Meridiani dhe Einxhel, ku publiku do te zgjidhte te shpetonte vetem njerin prej tyre dhe vendosen te shpetonin Einxhel.

Pervec Meridianit, nje pjese e mire e banoreve te tjere qe do te dilnin ne nominim  do te vendoseshin serish me voten e publikut.

Publiku ka votuar per me te preferuarit e tij dhe vetem 5 te fundit ne klasifikim do te mund te nomonoheshin nga banoret per te dale ne nominim 2 me te votuarit bashke me Meridianin, dhe ata ishin Sabiani, Dj. Dagz dhe PM, Arjola, Sara dhe Anonela.

Ajo cka i beri pershtypje publikut eshte se nder keto emra mungonte ai i Beatrix, e cila kohet e fundit ka marre shume urrejtje nga publiku per shkak te situates me Donaldin.

Ne komentet e videove te postuara ne faqen zyrtare te BBV, publiku shfaqej i revoltuar ndaj ketij votimi, sipas tyre aspak te drejte, duke u shprehur se produksioni po tallet me votat dhe po i vendosin sipas deshires se tyre.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.