Berisha zbulon vendimin e rëndësishëm për Azem Hajdarin per here te pare…

Sali Berisha ne foltoren e mbajtur ditën e djeshme në qytetin e Tropojës teksa është pritur aty me entuziazëm, daulle, fìshekzjàrre dhe flamuj kuq e zi.

Gjatë fjalës së tij Berisha ka kujtuar edhe njëherë Azem Hajdarin, duke u shprehur se së shpejti ai do të shpallet presidenti i përjetshëm i Partisë Demokratike.“Azem Hajdari do shpallet president i përjetshëm i PD”, tha Berisha.

Leave a Reply

Your email address will not be published.