“Coji cigare shokut te 313”, Basha e provokon, Manja i kthehet keq: Do ta bie edhe ty …

Tensione dhe replika te shumta ka patur diten e sotme ne Kuvend teksa eshte duke u zhvilluar seanca e radhes plenare.

“Coji cigare shokut te 313. Coji cigaret shokeve tek 313”, keshtu iu drejtua kete te enjte kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha, ministrit te Drejtesise, Ulsi Manja duke e thumbuar edhe per denimin e ish-ministrit te Brendshem, Saimir Tahiri.

“Do ta bie edhe ty”, u pergjigj Manja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.