Habit Agron Llakaj, tregon se cfare do te ndodhe pas perfundimit te Big Brother: Donaldi do te martohet me Boren…

E teksa pak dite na ndajne nga shpallja e fituesit te Big Brother VIP, aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka deklaruar me shaka se lart e poshte ka degjuar se Donaldi do ta fitoje cmimin e madh prej 100 mije eurosh.

Kjo deklarate e dija eshte komentuar gjeresisht dhe jane hedhur aludime se mos ndoshta keto fjale te thena nga aktori jane bere per te mbeshtetur Donaldin, aktori te cilit ai i hapi deren per ne boten e televizionit disa vite me pare.

“Big Brotherin e more vesh se kush do ta fitoje? Zihen kot aty. E fiton Ilir Shaqiri”, i thote aktori Agronit gjate humorit ne spektakel.

“Jo mo. Mua me kane thene qe fiton Donaldi”, thote Llakaj. Aktori ia kthen:” Jo, e merr Iliri. Donaldi martohet me Boren”, ja kthen Agron Llakajt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *