“Ta dini sa burra kam puthur une dhe…”, bashkshortja e Ilir Shaqirit le pa fjale me deklaraten e saj

Bashkshortja e balerinit Ilir Shaqiri ka dhene sot nje interviste ndryshe per emisionin e mengjesit ‘WakeUp’. Emanuela Morini ka komentuar edhe puthjen e bashkeshortit te saj me aktoren Arjola Demiri.

Ne fakt puthja ne buze erdhi si pasoje e lojes qe “Vellai i Madh” u kishte dhene. Ato po aktronin dhe puthja ndodhi pikerisht per kete arsye, por komentet ne rrjet kane qene te shumta.

E duket se keto komente kane shqetesuar me shume bashkeshorten e Ilirit, Emanuela Morini. Ajo u shpreh sot se nuk e ka shqetesuar aspak kjo puthje mes Ilirit dhe Arjoles.

“Mé béné pérshtypjé koméntét. Arjola éshté aktoré, Iliri balérin por ka punuar si aktor. Njé puthjé né skéné nuk ka ndonjé problém. Uné jam aktoré, ta dini sa burra kam puthur né skéné. Mé tépér koméntét na vrané, koméntét é liga.”, tha Morini.

Ajo u shpreh se i kane shkruar shume mesazhe ne lidhje me kete puthje, por qe sipas saj, nje puthje brenda nje skene nuk ka vlere.

“Eshté kohé é humbur qé mé kané nisur kéto mésazhé”, perfundoi Emanuela, e cila tha gjithashtu se po e pret krahehapur Ilirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *