Ish-banori i Big Brother: Nese Donaldi do perdorte cdo gje qe di per Einxhel, do…

Anaidi nje nga fituesit e Big Brother ne edicionet e mepashme ka folur per perplasjen mes Einxhel dhe Donaldit.

Gjate perplasjes mes dy personave Einxhel pretendonte se Donaldi dhe vellai i tij Romeo e kane hequr nga puna, ndersa aktori u shpreh se dinte shume gjera per te se Tirana eshte e vogel.

Ne nje lidhje live me rrjetet sociale, Anaidi tha se nese Donaldi do perdorte gjithcka di per Einxhelin, do kishin fikur televizorin.

“Jo pra jo. Nese Donaldi do te perdorte mbi sup cdo gje qe di per ate, do kishim fik televizorin ne tani”, tha ai ne nje interviste.

Leave a Reply

Your email address will not be published.