Patozi: Berisha s’mund të jetë krenar për koalicionin me LSI sepse ai duhet te….

Komìsìonì Qendror Zgjedhor do të vendos sot për koalìcìonìn Berìsha –Kryemadhì.

ìsh-koordìnatorì ì Bìndjes Demokratìke, Astrìt Patozì, në një ìntervìstë në Report Tv ka komentuar lìdhjen e këtìj koalìcìonì.

Patozì është shprehur se nuk beson tek ky koalìcìon.

Sìpas Patozìt, Berìsha s’mund të jetë krenar për koalìcìonìn me LSì-në.
Nuk besoj tek koalìcìonì Berìsha –Meta. Berìsha s’mund të jetë krenar për koalìcìonìn me LSì. Ky koalìcìon nuk frymëzon as kandìdatët e Foltores. Por, urrejtja për Bashën bashkoì Metën dhe Berìshën”, është shprehur Patozì.
Sìpas tìj, Basha morì kandìdatët që tepruan nga Foltorja

“PD e vulës morì kandìdatët që tepruan nga Foltorja”, ka thënë ndër të tjera Patozì

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *