Harrojne merite dhe zenkat mes njeri-tjetrit, Einxhel dhe Donald perfundojne ne SUITE bashke

Marredhenia e Einxhel dhe Donald brenda shtepise se “Big Brother VIP” ka pasur shume ulje ngritje. Debatet mes tyre kane qene mjaft te forta dhe me tone te ashpra.

Por qe ne momentin qe moderatorja lendoi krahun, te dy jane afruar shume dhe i kane lene pas merite.

Madje aktori i humorit eshte kujdesur shume per Einxhelin duke qendruar dhe naten zgjuar per te.

Nga rivale qe ishin, ata kane perfunduar bashke ne suite, ku Donaldi e ka shoqeruar Einxhelin per tu kujdesur per te, veprim i cili eshte vleresuar shume.

Leave a Reply

Your email address will not be published.