PD : Rama dhe Berisha i përkasin politikës së tranzicionit po bashkepunojne sebashku per te….

Partia Demokratike publikon dokumentat nëpërmjet të cilës tregon se sipas saj kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Sali Berisha bashkëpunojnë me njëri-tjetrin.

Është e qartë për të gjithë që janë të lidhur dhe koordinohen me njëri-tjetrin. Ajo që u pa në parlament është vetëm maja e ajsbergut. Qëllimi i tyre është të shkatërrojnë Partinë Demokratike.

Rama për arsyet e tij politike. Berisha për arsyet e tij personale. Ata kanë një hall të përbashkët: I përkasin politikës së tranzicionit që po e mban peng Shqipërinë. Askush nuk ka më iluzione, zgjidh Ramën dhe merr Berishën. Zgjidh Berishën dhe merr Ramën’, shkruan PD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *