Julian Deda: Pa merak Lul, nuk kemi ndermend t’i ndyjme duart me ty/ Zbulon planin e Bashes: E kane …

Aktori i humorit Julian Deda, i cili eshte edhe anetar i Partise Demokratike, nepermjet nje postimi ne rrjetet sociale ka zbuluar se Lulzim Bashen e kane keshilluar qe te vendose nje dere te blinduar ne zyren e tij.

Ai i thote Bashes qe te mos kete merak se nuk do t’i ndyjne duart me kryedemokratin, pasi sipas tij, Basha se bashku me qylasat e tij do te ikin sepse nuk i duan demokratet.

“Flitet se keshilltaret e tij mizerabel, te cilet jane ca tipa qe kane alergji ujin dhe sapunin, e kane keshilluar Lul vulen t’i vere zyres nje dere te blinduar. Pa merak Lul, nuk e kemi ndermend t’i ndyejme duart as me ty dhe as me ndonje servil te palare qe ke aty afer zyres.

Ti bashke me qylsat do ikesh sepse nuk te duan demokratet, jane shumica e tyre qe do vendosin me vote dhe kesaj nuk kemi c’t’i bejme. Sikur me gure e beton ta besh deren e zyres, demokratet e kane ndare mendjen, nuk duan, kaq…”, shkruan Julian Deda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *