Agron Llakaj i le te gjithe pa fjale me videon qe i publikoi kryeministrit Rama

Kryeministri Edi Rama i beri nje dhurate te vecante presidentit turk, Rexhep Taip Erdoganit gjate vizites se tij ne Shqiperi. Nje veper artistike, qe sikurese tha Rama e ka bere me duart e veta.

Pikerisht kete sekuence qe e beri publike dje kryeministri Rama e ka ironizuar aktori i njohur i humorit shqiptar, Agron Llakaj.

Ai ka publikuar momentin kur Rama i jep dhuraten Erdoganit dhe e ka dubluar me nje sekuence nga filmi ‘Zonja nga Qyteti’, pikerisht momenti kur aktori qe luan rolin e Kocit i tregon Ollges punet e veta.

“DUBLIM/Dhurata e cmuar nga Rama per Erdogan …”, shkruan Llakaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.