Pas humbjeve dhe dështimeve radhazi/ Basha ëndërron të ardhmen në PD

Lulzim Basha, i shkarkuar nga detyra e kryetarit të PD, flet për një të ardhme të çliruar nga e kaluara.

Ndërkohë që e kaluara e tij është humbje dhe dështime, që vetëm të ardhme më të mirë për demokratët nuk solli.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Basha shkruan se demokratët janë të vendosurtë sjellin një të ardhme më të mirë për të gjithë, të çliruar përfundimisht nga e kaluara, dhuna dhe gjuha e urrejtjes

Leave a Reply

Your email address will not be published.