Kaq serioze marredhenia e tyre? DJ Dagz i ben pyetjen e PAPRITUR Einxhel / Pergjigjia e Einxhel edhe me e PAPRITUR

DJ Dagz dhe Einxhel Shkira kane vetem pak dite qe kane shprehur hapur pelqimin per njeri-tjetrin. Mirepo ne kete pak kohe nuk kane ngurruar perkedheljet, perqafimet dhe puthjet e shumta.

Pas mbremjes intime qe kaluan ne suite, marredhenia e tyre u konfirmua zyrtarisht, por duket se dyshja kane nisur planet se cfare do te bejne kur te dalin nga shtepia.

Teksa ne nje bisede te radhes Dagz ka pyetur Einxhel nese do te deshironte te kishte femije me te.

“A do te beje nje femije me mua”, ka qene pyetja e tij, qe moderatorja iu pergjigj menjehere.

Einxhel e ka pranuar menjehere ‘oferten’ teksa eshte shprehur se do te ishte nje vogelush shume i lezetshem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.