Basha nis takimet e fshehta/ Takohet ne hotel me Ballen dhe Velijan, diskutuan per….

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, nuk e ka mohuar takimin e tij me deputetin Lulzim Basha dhe kryebashkiakun Erion Veliaj, ashtu siç raportoi SYRI.

Në një konferencë për mediat, Balla tha se rasti në fjalë ishte vizitë në familjen e një miku për ngushëllim.

“Rasti në fjalë ka qenë një vizitë në një familje të një miku, që për mua është i vyer, dhe që kemi rastisur me shumë njerëz të tjerë,” tha Balla.

Ai shtoi se mes tij dhe Bashës nuk ka pasur një darkë. Nder koh te njejten gje ka konfirmuar edhe Basha para ca kohesh.

Raportohet se mesh tyre ka pasur nje takim I cili ka zgjatur, takimi eshte kryer në hotel Prestige në Golem.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *