Arben Kraja thumbon Lulzim Bashën/ Kreu i SPAK ndjek rrugën e politikanëve “Lulzim Behu gati”

Arben Kraja, kreu i SPAK, ka thumbuar Lulzim Bashën, gjatë një aktiviteti ku ishte i pranishëm.

Pa i përmenduar emrin Kraja ka folur triumfator, pasi sipas tij edhe ata që i kritikonin sot u japin punë shtesë

“Edhe ata që na kritikonin tani duan të na ngarkojnë detyra shtesë. Kjo është shenjë e rritjes së besimit” tha Kraja.

 

Kujtojmë se Basha këmbngul që Vettingu i politikanëve të bëhet nga SPAK-u. Dhe së fundmi po i njëjti, pas arrestimit t ëish-Ministrit Lefter Koka, ka folur me superlativa për punën e SPAK.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *