Sali Berisha therret edhe nje her te gjith shqiptaret/ Ejani tjua tregojme vendin te…..

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka ftuar shqiptarët sot të dalin në protestë kundër treshes Vuçiç-Rama-Zaev dhe korrupsionit me incineratorët.

Berisha shkruan se në orën 16:00 Tirana dhe Shqipëria ngrihen në protestë.

Sot në ora 16:00 Tirana dhe Shqipëria në protestë kundër Aleancës trilaterale Beograd-Tiranëe-Shkup, Ballkanit të Hapur Vuçiç-Rama-Zaev!

Kundër vjedhjes me djegësat të 430 milionë eurove nga Kreu i Meduzës dhe Qeveritarët e tij hajdut!’, shkruan lideri historik i demokratëve, Sali Berisha në faqen e tij në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published.