Edhe dy ditë/ Këlliçi: Vetëm demokratët do të vendosin

Deputeti i Partisë Demokratike, Belind Këlliçi shkruan se edhe dy ditë na ndajnë nga referendumi i 18 dhjetorit, ku pritet të “vuloset” shkarkimi i Lulzim Bashës.

Në një postim në rrjetet sociale, Këlliçi thekson se vetëm demokratët mund të vendosin për drejtimin e PD, dhe askush tjetër.

“Demokratët dhe vetëm demokratët do të vendosin drejtimin e Partisë Demokratike. Askush tjetër!

 

Asnjë deputet, zyrtar dhe drejtues i PD nuk qëndron mbi anëtarësinë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *